Düğün Wedding

Home / Düğün Wedding

Dügün

Damatris Palace Hotel

Damatris Palace Hotel

Damatris Palace Hotel İstanbul,

Tarihi Damartis  Sarayına karşı Sultanlara layık düğün organizasyonları ile hayatınızın en önemli günü unutulmaz kılacak..

Damatris Palace Hotel,  tecrübeli organizasyon ekibi ile Düğün, Nişan, Kına, Nikah sonrası yemek, yemekli toplantı ve her türlü özel gün ve gecelerinize yönelik gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarınızda profesyonel  yönetim ve organizasyon planlaması ile sizlere kusursuz bir etkinlik sunacaktır.

Sancaktepe’nin  tek beş yıldızlı oteli Damatris Palace Hotel, göz kamaştırıcı dekorasyonu, 750 kişilik balo salonu kapasitesi ve mükemmel hizmet kalitesiyle hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz tek mekan.

Ayrıca 5  ayrı toplantı salonu ile birbirinden farklı düğün, nişan, kına organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Görkemli salon özelliklerinin yanında

Üst düzey profesyonel ses sistemi, Muhteşem DJ Performansı,Trio müzik ekipleri, yöresel ve geleneksel profesyonel halk dansları ekipleri, tercihinize uygun olarak canlı performans gurupları zengin, lezzetli ve ekonomik düğün paketleri ve  işinde uzman, tecrübeli organizasyon sorumluları ile sizlere beklentilerinizin çok üstünde bir organizasyon vaad ediyor.

Sizin istekleriniz, ve profesyonel ekiplerimizin  önerilerini bir araya getiriyor  herşeyi sizin için planlıyor  hayalinizin de çok ötesinde bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Düğün önce ailelerinizle birlikte menü tadımı için sizleri otelimizde ağırlıyor, düğün günü ailelerinize ve size tahsis edeceğimiz şık ve konforlu hazırlık odalarında misafir ediyor ve

Otelimizin açık alanları ve şık cafelerinde, gelen davetlilerimizi özenle karşılıyor

konuklarınızı  sizin adınıza Türk misafirperliğine yaraşır biçimde ağırlıyoruz.

Damatris Palace  Hotelin   Spa merkezinde, düğün öncesi stresinizden arınmak, düğün sonrası yorgunluğunuzu atmak için saunadan fin hamamına, buhar banyosundan, Türk Hamamına  ve  şok havuzuna kadar içinde bulundurduğu imkanlardan faydalabilirsiniz.

Damatris Palace Hotel’in Topkapı balo salonunda, misafirlerimizin rahat edebilecekleri dinlenme alanları, sigara içme alanları ve bay bayan mescid bulunmaktadır.Otelimizin yüksek kapasiteli açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Sizleri ve misafirlerinizi otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Rezarvasyon Yaptır

Damatris Palace Hotel