Damatris Palace Hotel

Home / Damatris Palace Hotel

Bizi Tanıyın

Damatris Palace Hotel

Değerli Misafirimiz,

Tarihi geçmişi 578 yılına dayanan Sancaktepe nin, ‘İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı’ olarak bilinen,Damatris Sarayından aldığı isim ile günümüzün Beş yıldızlı Damatris Palace Hotel olarak hizmete girmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.
Anadolu yakasının, en önemli sanayi, ticaret ve iş merkezlerine yakınlığı ile aynı zamanda yerleşim alanı olarak yıldızlaşmakta olan Sultanbeyli, Samandıra, Sancektepe de bölgenin tek konsept oteli olma özelliğini taşıyan Damatris Palace Hotel, tarihi özellikleri ile adına değer katarak kaliteli, şık ve prestijli bir mekan olarak hizmete girmiştir.

Geçmişe bakıldığında hangi tarih aralığında olursa olsun dönemin insanları herzaman içinde bulundukları şartlara yönelik olarak konaklama ihtiyacı içinde olmuşlardır.Tarihi DAMATRİS SARAYI da Bizans Komutanların en önemli dinlenme sarayı olarak yapılmış ve uzun yıllar Komutanların İstanbul’a gelmeden önce konakladığı saray olarak kullanılmıştır.
Günümüz koşullarında ise çağın ve gelişen bölgenin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanan Damatris Palace Hotel , eşsiz konseptiyle rahat bir konaklama imkanı bulacağınız özelliği taşımaktadır.
Uluslararası Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı sebebi ile konaklamalarınızda tercih edebileceğiniz bir konumda olan otelimiz, size özel ayrıcalıklı imkanları, güleryüzlü personeli ile üst düzey hizmet kalitesini bir arada bulabileceğiniz bir mekandır.
Otelimizde konakladığınız süre içerisinde, sizleri evinizde gibi hissettirecek temiz,bakımlı ve düzenli bir ortamda sizlerin ve misafirlerinizin rahat bir konaklama imkanı bulacağı Damatris Palace Hotel de , Damak tadınıza en uygun son derece lezzetli,Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin yer aldığı menülerimizle tanışacağınız restorantımızda, birbirinden güzel yemeklerimizle,şık bir mekanda keyifli yemek yeme imkanı bulacaksınız.
Damatris Palace Hotel 220 kişilik restorantı, 600 kişilik balo salonu ile her türlü yemekli organizasyonlarınızda, özel gün ve gecelerinizde, profesyonel organizasyon ekibi ile davetlerinize ev sahipliği yapacaktır.
Düğün, kına,nişan,nikah seremonisi,baby shower, organizasyonlarınız için şık salonlarımızla, lezzetli ikramlarımızla ve özel fiyatlarımızla hayatınızın en özel gününde Damatris Palace ayrıcalığıyla misafirimiz olacaksınız.
Otelimizde düzenleyeceğiniz eğitim, seminer, konferans ve benzeri etkinliklerinizde otelimizin toplantı salonlarından ve profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
İş yaşamının tam merkezinde olmasına karşın İstanbul’un trafik koşullarından uzak, kısa sürede ulaşacağınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özenle hazırlanmış dekorasyonu ile sizi saracak, başarılı ve unutulmaz kongre, sergi, fuar, toplantı, gala yemeği, aynı zamanda teknolojinin tüm olanaklarından yararlanabileceğiniz şekilde dizayn edilen otelimiz, iş toplantılarınıza önemli derecede ev sahipliği yapacaktır.
Otelimizin en önemli Vizyonu;
Bölgemizde, Otel işletmeciliğinde, değerlerimizi koruyarak, tek ve öncü işletme olmanın bilinciyle, bölgenin iş, toplantı, konaklama ihtiyaçları ve banket organizasyonlarına yönelik ihtiyaçlarına, beş yıldız standartlarında cevap vermek ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Otelimizin misyonu;
Turizm sektöründe, sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bölgemizde güvenilir, prestijli ve kaliteli bir marka olmaktır.
Otelimizin en büyük sorumluluğu, Turizm sektörünün çağdaş, gelişen dünyanın beklentilerine ve değişen misafir profillerine uygun olarak yeni yönetim ve hizmet politikaları oluşturmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
İSTANBUL’UN ANADOLU’YA AÇILAN KAPISI Damatris Palace Hotel
sizlere ve misafirlerinize ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyar.

Saygılarımızla
With Best Regards

Müsteri

Yorumlar

Şeyma Avcı

Modacı

Gerçekten kendimi evimdeymiş kadar rahat hissetim. Bir çok özel hizmetten faydalandım. Modern, kaliteli ve güleryüzlü hizmetin sunulduğu harika bir yer.

Nuri Markas

İş Adamı

İhtiyacım olan her şey bu yerde var. Eğlence, konaklama ve dinlenme. Eşsiz hizmetleri ve ayrıcalıklı seçenekleriyle kaliteli zaman geçirdim.

Hakan Faden

Yazar

İlham alınacak bir yer. Huzurlu ve sakin hissetmek için her şey düşünülmüş. Aktiviteler ile günün yorgunluğunu atabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Lüks

SİZE ÖZEL

İstanbuldaki Eviniz

Evinizdeki konfor ve rahatlık.

Evinizdeki rahatlığı ve konforu size yaşatmak istiyoruz. Hizmet anlayışımız sizin memnuniyetinize dayalı. Size özel bir çok hizmetimizle, yaşayacağınız harika deneyimin adresi için kesinlikle doğru adrestesiniz.